Łączymy startupy i duże firmy

Scale Up umożliwi Ci nawiązanie kontaktu z dużymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami skarbu państwa.

Skorzystasz z ich wiedzy i doświadczenia, kontaktów biznesowych, zasobów technicznych. Pośrednikiem między Tobą a dużym przedsiębiorstwem będzie akcelerator.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Programy akceleracyjne

 

Celem Scale Up jest akceleracja, czyli przyspieszenie rozwoju startupów. Jeśli prowadzisz młodą, innowacyjną firmę, Scale Up jest dla Ciebie. Wybrane akceleratory przygotowały trwające od 3 do 6 miesięcy programy obejmujące wsparcie eksperckie i finansowe. W ramach Scale Up powstało 10 programów akceleracyjnych: