Utworzono: 24 maja 2017

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości do 31 lipca 2017 r. prowadzi nabór w ramach działania 1.3.1 Wdrażanie innowacji przez MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW).

Dofinansowanie obejmuje wdrożenie nowego produktu lub usługi w wyniki prac badawczo-rozwojowych nawet do 7 mln zł.

PARP udziela wsparcia  m.in. na zakup praw patentowych, technologii, know-how, przeprowadzenie prac dostosowawczych, wdrożenie obejmujące linie produkcyjne.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak uzyskać dotacje.

więcej

Utworzono: 10 maja 2017

ZDOBYWAJ RYNKI!

dofinansowanie nawet do 550 tys. zł

Jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą ? Działasz w Polsce Wschodniej ? Możesz uzyskać wsparcie finansowe na przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego, który pozwoli Ci rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach,  zakup licencji na oprogramowanie, a także na udział w misjach i targach gospodarczych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości do czerwca prowadzi nabór w ramach działania 1.2. Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW).

Przyjdź na spotkania informacyjne, dowiedz się, jak złożyć wniosek i uzyskać dotację.

więcej

Utworzono: 8 maja 2017

Zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu spotkań informacyjnych dla wnioskodawców w ramach konkursu nr 3 Poddziałanie 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020.

więcej

Utworzono: 13 kwietnia 2017

Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych dla wnioskodawców w ramach konkursu nr 3 Poddziałanie 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020.

więcej

Utworzono: 11 kwietnia 2017

Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych dla wnioskodawców poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020.

więcej

Utworzono: 6 grudnia 2016

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w Białymstoku i Kielcach. Podczas organizowanych spotkań przedsiębiorcy dowiedzą się o znaczeniu, metodach i korzyściach płynących z właściwego przygotowania się do wejścia na nowy rynek zagraniczny. Spotkania poprowadzi ekspert ds. internacjonalizacji.

więcej

Utworzono: 6 grudnia 2016

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w Rzeszowie i Olsztynie. Przedsiębiorstwa z sektora MŚP, prowadzące działalność w Polsce Wschodniej, które potrzebują wsparcia w zakresie zarządzania wzornictwem lub planują wprowadzić na rynek nowe produkty, mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach działania 1.4 „Wzór na konkurencję" POPW.

więcej