Utworzono: 13 października 2016

Informujemy, że w związku ze szkoleniem konsultantów Informatorium PARP, infolinia czynna będzie dzisiaj od godziny 13:00. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kierowania pytań drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prezentuje częściową listę projektów spełniających kryteria formalne wyboru projektów i zakwalifikowanych do oceny merytorycznej, dotyczących konkursu przeprowadzonego w 2016 w ramach poddziałania 1.3.1 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, lata 2014-2020.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prezentuje zaktualizowaną listę projektów, które zostały wybrane do dofinansowania w ramach Poddziałania 1.3.1 "Wdrażanie innowacji przez MŚP" Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Utworzono: 5 października 2016

Informujemy, że w dniu 5 października 2016 r. zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.4 POPW. W ramach naboru w Generatorze Wniosków zostały złożone 204 wnioski o dofinansowanie na łączną kwotę dofinansowania 12 326 701,76 zł.

PARP oczekuje na dokonanie przez wnioskodawców formalnego potwierdzenia złożenia wniosków zgodnie z zapisami Regulaminu konkursu.

Zapraszamy we wtorek, 11 października 2016 r., na spotkanie informacyjne dotyczące wspierania konsorcjów MŚP w zakresie tworzenia i rozwoju produktów sieciowych w obszarach wpisujących się w zakres regionalnych inteligentnych specjalizacji (RIS) wspólnych dla co najmniej dwóch województw Polski Wschodniej (poddziałanie 1.3.2 POPW).

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prezentuje częściową listę projektów spełniających kryteria formalne wyboru projektów i zakwalifikowanych do oceny merytorycznej w ramach poddziałania 1.3.1 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, lata 2014-2020.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłasza konkurs na wybór projektów do dofinansowania w ramach poddziałania 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP.