Ułatwiamy dostęp do rynków kapitałowych!

Twoja firma się rozwija i potrzebujesz kapitału?

Tu znajdziesz wsparcie na przygotowanie dokumentacji i analiz niezbędnych do pozyskania finansowania z rynków kapitałowych.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez Ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Nawet 800 tys. na debiut giełdowy

 

4 Stock to narzędzie skrojone na miarę potrzeb każdej firmy sektora MŚP, która myśli o giełdowym debiucie. Wejście na parkiet wymaga odpowiedniego i kosztownego przygotowania. Zapewniamy środki na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do funkcjonowania na: Giełdzie Papierów Wartościowych, New Connect, rynku obligacji Catalyst i zagranicznych rynkach regulowanych. Możesz otrzymać do 800 tys. złotych przy poziomie dofinansowania do 50%. Wypłaty odbywają się na zasadzie częściowych zaliczek i refundacji.

Rozwiń swoją firmę w oparciu o pozyskanie kapitału

 

Jako mikro, mały i średni przedsiębiorca możesz otrzymać profesjonalną pomoc doradczą w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania o charakterze udziałowym lub dłużnym. Zaletą jest możliwość uzyskania profesjonalnej oceny ryzyka (rating), która podnosi wiarygodność firmy i zmniejsza koszty pozyskania kapitału.

Finansowanie krok po kroku

 

ocena przez ekspertów

złóż wniosek

 

Wnioski o dofinansowanie składa się w formie elektronicznej w generatorze wniosków. Pamiętaj o konieczności zapoznania sie z dokumentacją i najczęściej zadawanymi pytaniami.

arrow
podpisz umowę

podpisz umowę

 

Każdy wniosek podlega ocenie formalnej i merytorycznej. Po pozytywnej ocenie możesz podpisać umowę. Otrzymasz opiekuna projektu, który odpowie na pytania i wątpliwości na każdym etapie realizacji.

arrow
podpisz umowę

opracuj niezbędną dokumentację

 

Zewnętrzny firma doradcza pomoże przygotować Ci profesjonalną dokumentację niezbędną do wejścia na rynki kapitałowe. Pamiętaj! Realizuj projekt zgodnie z założeniami opisanymi we wniosku.

arrow
podpisz umowę

pieniądze na twoim koncie

 

Możesz otrzymać nawet 800 tys. zł przy poziomie dofinansowania do 50%. Wypłata dofinansowania odbywa się w formie refundacji poniesionych wydatków. Zasady opisane są we wzorze umowy.