20 grudzień 2018

Witamy na nowym portalu PARP

Budując nowy serwis internetowy PARP kierowaliśmy się najlepszymi praktykami i korzystaliśmy z najlepszych dostępnych technologii. Jednak to państwo byliście w centrum każdej decyzji o zmianie lub pozostawieniu rozwiązania, wyborze technologii czy umieszczeniu informacji w konkretnym miejscu na stronie.

Miejsce, którym jesteście to efekt szczegółowych analiz tego, w jaki sposób korzystaliście z dotychczasowego portalu Agencji, jakie treści najchętniej czytaliście i jakich informacji najczęściej szukaliście.

Uruchomienie nowej wersji naszego serwisu było też doskonałą okazją do uproszczenia języka, którym się z Wami komunikujemy – w zgodzie z ideą kampanii „Prosto i kropka”. Jednocześnie staraliśmy się tak ułożyć i prezentować treści, by widoczne były zawsze te informacje, których w danej chwili potrzebujecie.

Jesteśmy przekonani, że nowy portal pozwoli państwu szybko dotrzeć wszystkich potrzebnych wiadomości i dokumentów, weryfikować i poszerzać wiedzę, a przede wszystkim wygodnie korzystać z szerokiej oferty wsparcia biznesu w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

To jeszcze nie koniec prac. Będziemy starali się na bieżąco nadążać za zmieniającą się rzeczywistością, technologiami oraz potrzebami i oczekiwaniami naszych użytkowników.