5 lutego 2019

Duńska firma poszukuje dostawców budek dla ptaków i karmników

Duńska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży budek dla ptaków i karmników, w celu rozszerzenia swojej oferty, poszukuje dostawców ww. produktów. Gotowe produkty powinny być wykonane ręcznie z drewna posiadającego certyfikat FSC (gatunek drewna zależny od tego jakim dysponuje producent, jednakże ostateczny materiał wykorzystany do produkcji powinien być uzgodniony z zamawiającym). Szczegółowa specyfikacja produktu (wymiary, sposób konstrukcji) zostanie udostępniona przez zamawiającego.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRDK20190110001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szukasz dostawców lub nowych rynków zbytu?

Szukasz nowych rozwiązań technologicznych?

Zapraszamy do skorzystania z bazy POD!

Opublikowano: 05.02.2019 13:56
Poprawiono: 13.05.2019 12:21
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: