8 lipca 2020

Wakacje z Akademią PARP

Udostępnij

Latem planujemy urlopy i organizujemy wypoczynek. Odczuwamy potrzebę innej formy spędzania czasu wolnego. Bywa, że mamy go dla siebie więcej, niż zwykle. Warto ten czas wykorzystać w sposób efektywny, np. wybrać interesujący nas kurs on-line w Akademii PARP i bez nakładów finansowych poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję.

W 2020 roku cały świat znalazł się w nowej sytuacji. Państwa prowadzą walkę z koronawirusem CoV-2, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową. Dlatego ważne jest, aby minimalizować kontakt z otoczeniem zewnętrznym do niezbędnego minimum oraz trzymać dystans. O tym nadal trzeba pamiętać.

Lato i okres wakacyjny zachęcają do wyjścia z domu. Oczywiście, trzeba spędzać czas na świeżym powietrzu, należy jednak zachować pewien umiar i ostrożność w kontakcie z innymi osobami. Pozostając w domu organizujemy sobie różne zajęcia. A kiedy już zrobimy wszystkie porządki i remonty, obejrzymy zaległe filmy i przeczytamy książki, które od dawna chcieliśmy przeczytać, możemy pomyśleć o samorozwoju. Warto wtedy skorzystać z oferty bezpłatnych kursów online Akademii PARP.

Dzięki edukacji na odległość sami decydujecie o miejscu i czasie nauki. Korzystając z Akademii PARP nie tracicie czasu na dojazdy. Sami też planujecie swoją edukację i dostosowujecie ją do swojego planu dnia.

Akademia PARP w 4 krokach

Kursy online Akademii PARP są całkowicie bezpłatne. Obecnie platforma edukacyjna oferuje 19 kursów e-learningowych z 5 różnych dziedzin: prawo, zarządzenia, finanse, marketing i kompetencje miękkie. Do końca 2020 roku zaplanowano publikację jeszcze 13 e-kursów.

Aby z nich skorzystać wystarczy:

  1. Zarejestrować się na portalu -> KLIKNIJ TUTAJ
  2. Zapisać się na wybrany kurs -> OFERTA KURSÓW
  3. Ukończyć kurs
  4. Wygenerować certyfikat

Grafika przedstawia schemat działania Akademii PARP: co nalezy zrobić krok po kroku, aby zapisać się na kurs.


Zapoznaj się z ofertą e-kursów Akademii PARP i zdecyduj, który z nich chcesz zrealizować.

Zapraszamy!

www.akademia.parp.gov.pl