23 lutego 2021

Zarządzanie zespołem online. Obejrzyj film szkoleniowy

Udostępnij

Sytuacja spowodowana pandemią wirusa SARS-CoV-2, znacząco wpłynęła na rynek pracy, również w Polsce. Firmy nie tylko wstrzymały lub ograniczyły zatrudnienie, ale też otworzyły się na zdalną formę pracy. Część pracodawców zdecydowała się na system hybrydowy, czyli połączenie pracy stacjonarnej z siedziby firmy z pracą zatrudnionych świadczoną z własnego lokum.

Zarządzanie zespołem, który pracuje zdalnie nie jest łatwe. To spore wyzwanie w przypadku znaczącego procenta kierujących, biorąc pod uwagę ich niewystarczające doświadczenie w tej kwestii. Wielu pracodawców z taką sytuacją spotkało się po raz pierwszy.

Pojawiły się nowe potrzeby wśród kadry zarządzającej, działów HR i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, w zakresie metod skutecznego i prawidłowego kierowania zespołem osób pracujących zdalnie. Omówienie najważniejszych z nich zawarto w filmie „Zarządzanie zespołem online”.

Szkolenie poprowadziła Maja Gojtowska, która od ponad 12 lat doradza i wspiera firmy w budowaniu wizerunku i komunikacji. Promuje wykorzystanie metodyki agile w HR. Posiada certyfikat ICAgile Certified Professional – Agility in HR. Projektuje działania wizerunkowe z obszaru HR i employer brandingu. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm. Jest autorką popularnego bloga Gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukazała się jej książka "Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?". 

Agenda szkolenia:

    1. Jak 2020 rok zmienił styl naszej pracy?
    2. Czym jest rekrutacja online i jak budować doświadczenia tylko w procesie online?
    3. Jak wdrażać nowych pracowników online?
    4. Wyzwania, które niesie ze sobą praca zdalna.
    5. Podsumowanie.

Dodatkowo udostępniamy prezentację ze szkolenia w postaci pliku pdf.

Film został przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

Zobacz więcej podobnych artykułów