12 kwietnia 2022 r.

Kurs „Jak założyć własną firmę?” został zaktualizowany!

Kurs „Jak założyć własną firmę?” cieszył się i nadal cieszy największą popularnością wśród wszystkich kursów dostępnych na portalu Akademia PARP. Od samego początku działania projektu zdobył rekordową liczbę 19 773 zapisów.

12 kwietnia 2022 r. została opublikowana na portalu Akademia PARP zaktualizowana wersja kursu „Jak założyć własną firmę?”. Co się zmieniło? Kurs jest zgodny z przepisami i obecnie obowiązującym stanem prawnym w Polsce (przepisami, które zostały przedstawione w marcu tego roku). Poprawiono również zgłaszane przez użytkowników błędy techniczne. Zmieniono formę testów na bardziej atrakcyjną, cyfrową i dostępną dla osób z problemami dostępności.

Wszystkie użytkownicy, którzy są w trakcie realizacji starszej wersji kursu będą mogły go bez przeszkód kontynuować do końca czerwca tego roku. Od dzisiaj nie ma możliwości zapisu na ten kurs.

Zaktualizowany kurs „Jak założyć własną firmę?” jest dostępny na platformie edukacyjnej Akademii PARP już dzisiaj – 12 kwietnia 2022 r. – link do zaktualizowanego kursu.

jak-zalozyc-wlasna-firme-kurs-akademia-parp

Do końca tego kwartału Zespół Akademii PARP planuje zaktualizować jeszcze trzy kursy: „Prawo pracy w MŚP”, „Podatek VAT w MŚP” oraz „Ochrona danych osobowych w MŚP”. O datach kolejnych aktualizacji będziemy informować na naszej stronie: www.akademia.parp.gov.pl. Serdecznie zapraszamy do jej śledzenia.


Opublikowano: 12.04.2022 16:12
Poprawiono: 12.04.2022 14:17
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: