Pomiń nawigację

13 maja 2022 r.

Nowy kurs Akademii PARP: „Marketing internetowy – kurs zaawansowany II stopnia”

W ofercie Akademii PARP pojawił się nowy kurs pod tytułem „Marketing internetowy – kurs zaawansowany II stopnia”.

Kurs zaawansowany II stopnia jest kontynuacją (uzupełnieniem) dwóch pozostałych dostępnych na portalu Akademia PARP kursów online. Przed przystąpieniem do nowego e-kursu zachęcamy do realizacji wcześniej opublikowanych i już dostępnych kursów:

  • „E-commerce i marketing internetowy w MŚP” – kurs podstawowy, skierowany do osób, które planują uruchomienie swojego pierwszego sklepu internetowego oraz osób chcących nauczyć się wykorzystywać odpowiednie narzędzia marketingu online i poznać pomocne metody promocji swojego e-biznesu. Więcej informacji na temat kursu znajdziecie na podstronie portalu Akademii PARP.
  • „Marketing internetowy – kurs zaawansowany I stopnia” – kurs zaawansowany I stopnia, przeznaczony jest dla osób, które chcą się dowiedzieć, jak przygotować skuteczną e-kampanię marketingową, dobrać do niej odpowiednie narzędzia e-marketingowe, a także wszystkich chcących poznać obowiązujące regulacje prawne dotyczące prowadzenia kampanii e-marketingowych. Więcej informacji na temat kursu znajdziecie na podstronie portalu Akademii PARP.

Kurs „Marketing internetowy – kurs zaawansowany II stopnia” powstał z myślą o osobach, które posiadają już szeroką wiedzę z obszaru marketingu internetowego. Nowy kurs rozwija i wyczerpuje temat e-marketingu na poziomie zaawansowanym.

Dzięki udziałowi w kursie „Marketing internetowy” – kurs zaawansowany II stopnia”:

  • nauczysz się budowania strategii i planowania kampanii marketingowej,
  • poznasz modele i narzędzia stosowane w e-marketingu wraz z przykładami ich użycia,
  • dowiesz się, jakie płatne działania warto podejmować, aby wspomóc kampanię
    e-marketingową,
  • zrozumiesz modele rozliczeń i emisji kampanii w sieci.

Kurs „Marketing internetowy – kurs zaawansowany II stopnia” ukaże się 13 maja na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz na podstronie kursu.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której publikowane są aktualne informujące o datach uruchomienia przyszłych kursów. Aby nie przeoczyć żadnych nowości związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś wchodząc na stronę główną Akademii PARP.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.


Może Cię zainteresować

Opublikowano: 13.05.2022 11:47
Poprawiono: 13.05.2022 10:44
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: